Reklama

Diler zatrzymany przez policję. Miał przy sobie ponad 100 saszetek z dopalaczami

22/02/2018 12:20

Funkcjonariusze z komisariatu policji na Ołbinie zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o rozprowadzanie środków odurzających. Policjanci w trakcie sprawdzania jego miejsca zamieszkania znaleźli ponad 100 saszetek foliowych z dopalaczami.

W trakcie sprawdzania lokalu, w którym mieszkał mężczyzna, policjanci znaleźli 112 saszetek foliowych tzw. ,,pochłaniaczy wilgoci’’, czyli dopalaczy. Zabezpieczony towar trafi do policyjnego laboratorium, gdzie zostanie ustalony jego skład.


Dealera zatrzymano w wyniku ustaleń funkcjonariuszy i współpraca wrocławskich policjantów z mieszkańcami. 19-letni mieszkaniec Krakowa po zatrzymaniu został przewieziony do jednostki policji w związku z podejrzeniem o rozprowadzanie środków odurzających w rejonie Nadodrza.

Obecnie policjanci ustalają okoliczności tej sprawy, m. in. źródło pochodzenia nielegalnych środków. Jeżeli badania potwierdzą, że w ich skład wchodziły substancje zabronione prawem, za ich posiadanie mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności lub 8, jeśli zajmował się także ich rozprowadzaniem.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości