Przejazd autostradą A4 od strony Legnicy do Wrocławia jest utrudniony. Kierowcy muszą liczyć się z dużym korkiem, który napotkają po drodze.
AKTUALIZACJA, godz. 13
Kilkukilometrowe korki na autostradzie w stronę Wrocławia na trasie z Legnicy są obecnie w rejonie węzła Budziszów, za węzłem Kostomłoty i najdłuższy od węzła Kąty Wrocławskie do węzła Wrocław Południe.
***
Korkuje się autostrada A4 w kierunku Wrocławia. Zbliżający się do stolicy Dolnego Śląska od strony granicy z Niemcami natrafiają na zator 3 kilometry przed węzłem Kostomłoty. Przed godz. 12 w piątek, 28 lipca, korek od tego miejsca ma już długość około 9 kilometrów.
Powodem powstania korka jest duże natężenie ruchu. Przez węzeł Kostomłoty w ciągu ostatniej godziny przejechało ponad 2100 samochodów w stronę Wrocławia. Kierowcy, którzy w porę dowiadują się o zatorze omijają go zjeżdżając z A4 na węźle Jarosław.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze