Reklama

Dodatkowy dzień wolny. Jak będzie kursowało MPK?

08/11/2018 09:34

W tym roku, z okazji 100-lecia niepodległości, poniedziałek, 12 listopada, ogłoszono dniem wolnym. Wrocławska komunikacja miejska będzie kursowała według sobotnich rozkładów jazdy.

W związku z decyzją rządu o tym, by 12 listopada był w tym roku przedłużeniem świętowania 100-lecia niepodległości, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji we Wrocławiu informuje, że w poniedziałek autobusy i tramwaje będą kursować tak jak w sobotę.


Ale są od tej reguły wyjątki. Linie 602, 607 będą jeździć według roboczych rozkładów jazdy, na linie nocne - tak jak w niedzielę.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości