W tym roku, z okazji 100-lecia niepodległości, poniedziałek, 12 listopada, ogłoszono dniem wolnym. Wrocławska komunikacja miejska będzie kursowała według sobotnich rozkładów jazdy.
W związku z decyzją rządu o tym, by 12 listopada był w tym roku przedłużeniem świętowania 100-lecia niepodległości, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji we Wrocławiu informuje, że w poniedziałek autobusy i tramwaje będą kursować tak jak w sobotę.
Ale są od tej reguły wyjątki. Linie 602, 607 będą jeździć według roboczych rozkładów jazdy, na linie nocne - tak jak w niedzielę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze