Reklama

Granat w kamienicy na Podwalu? Na miejsce jedzie patrol saperski [ZDJĘCIA]

29/09/2021 10:17

Podczas remontu w kamienicy przy ul. Podwale 17 znaleziono przedmiot przypominający granat z czasów wojny. Na miejsce skierowano patrol saperski.

Podejrzany przedmiot w trakcie remontu lokalu usługowego odnalazł inwestor przeprowadzający remont w lokalu usługowym na parterze. Na miejsce wezwał policję, która zabezpieczyła lokal i powiadomiła o sprawie patrol saperski.


– W kamienicy podczas prac remontowych znaleziono przedmiot przypominający granat ręczny – potwierdza kpt. Marek Gwóźdź z Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu.


Ze wstępnych ustaleń Patrolu Saperskiego wynika jednak, że przedmiot o długości 10 cm i średnicy 5 cm nie jest niebezpieczny i najprawdopodobniej jest bliżej nieokreślonym metalowym elementem niemilitarnym.

Reklama

Saperzy jadą na miejsce, by ustalić czym faktycznie jest odnaleziony prze d miot.



bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości