Reklama

Groźny wypadek pod Wrocławiem. Auto dachowało i wjechało do rowu

W niedzielny poranek na krajowej ósemce, na wysokości Łagiewnik na Dolnym Śląsku zderzyły się dwa auta. Jedno z nich dachowało i znalazło się w rowie. Na szczęście nikt nie został ranny.

WYPADEK NA DK8 - KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 

Do wypadku doszło przed godziną 8 rano. -J eden pojazd na dachu, wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły pojazdy przed przejazdem służb - relacjonuje OSP. Warto dodać - warunki na drogach Dolnego Śląska nadal są złe, miejscami jest bardzo ślisko. - Zmniejszenie prędkości oraz dostosowanie jej do warunków panujących na drodze to kluczowe zasady, które mogą pomóc w uniknięciu wypadków. Warto również zachować większą odległość od pojazdów jadących przed nami, ponieważ droga hamowania w zimie jest znacznie dłuższa, zwłaszcza na oblodzonej nawierzchni - apelowali kilka dni temu wrocławscy policjanci.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/01/2025 11:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości