W niedzielny poranek na krajowej ósemce, na wysokości Łagiewnik na Dolnym Śląsku zderzyły się dwa auta. Jedno z nich dachowało i znalazło się w rowie. Na szczęście nikt nie został ranny.
WYPADEK NA DK8 - KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA
Do wypadku doszło przed godziną 8 rano. -J eden pojazd na dachu, wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły pojazdy przed przejazdem służb - relacjonuje OSP. Warto dodać - warunki na drogach Dolnego Śląska nadal są złe, miejscami jest bardzo ślisko. - Zmniejszenie prędkości oraz dostosowanie jej do warunków panujących na drodze to kluczowe zasady, które mogą pomóc w uniknięciu wypadków. Warto również zachować większą odległość od pojazdów jadących przed nami, ponieważ droga hamowania w zimie jest znacznie dłuższa, zwłaszcza na oblodzonej nawierzchni - apelowali kilka dni temu wrocławscy policjanci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze