Reklama

Jan Urban: Zobaczymy, jak znajdziemy jedenastu ludzi na derby

21/11/2017 14:30

Śląsk Wrocław w niedzielę przegrał z Arką Gdynia 1:2, a oprócz trzech punktów, stracił jeszcze aż czterech piłkarzy. Z Zagłębiem Lubin zagrać nie będą mogli Michał Chrapek, Jakub Kosecki, Mariusz Pawelec oraz Augusto. - Mamy trzech obrońców, ale jakoś to złożymy - mówi szkoleniowiec Śląska Jan Urban.

Jan Urban: Wydawałoby się, że w pierwszej połowie mamy wszystko pod kontrolą. Arka stworzyła sobie jedną bardzo dobrą sytuację Mateusza Szwocha, której nie wykorzystała. Wiedzieliśmy, że  przeciwnicy bazują swoją grę na stałych fragmentach, na wrzutach z autu, rzutach rożnych. Za łatwo traciliśmy gole, przede wszystkim ten na 2:0. Kuba powinien wyjść do tego strzału. Mimo czerwonej kartki i straty zawodnika, staraliśmy się szukać kontaktowej bramki, a później tej, która dałaby nam remis.


TO NIE TAK MIAŁO BYĆ - PRZECZYTAJ RELACJĘ Z MECZU

Reklama

Boli nie tylko porażka, ale również fakt, że tracimy czterech piłkarzy na następne - jakże ważne - spotkanie derbowe. Zobaczymy, jak uda nam się zestawić jedenastkę na derby. Mamy trzech obrońców - Piotra Celebana, Igorsa Tarasovsa i Konrada Poprawę. Jakoś to złożymy.


TWIERDZA WROCŁAW ZNÓW ZDOBYTA - ZOBACZ PIŁKARSKIEGO VLOGA


Naprawdę szkoda tego meczu, nie graliśmy źle, natomiast przegrana na własne życzenie.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości