Pechowy poranek na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Niedaleko Bielan Wrocławskich doszło karambolu trzech tirów, a zaledwie kilka kilometrów dalej zderzyły się kolejne dwa pojazdy.
Aktualizacja, godz. 12 - Kierowcy ostrzegają, że korek na autostradzie ma już 10 kilometrów.
Wcześniej informowaliśmy:
Do pierwszego zdarzenia doszło na 157 kilometrze autostrady A4, między węzłami Wrocław Wschód i Bielany. Zderzyły się tam trzy tiry. Drogowcy szacują, że utrudnienia potrwają jeszcze do godziny 11. Nie ma informacji o poszkodowanych. O godzinie 10:45 drogowcy poinformowali o kolejnym zdarzeniu. Zaledwie kilka kilometrów dalej, na 160 kilometrze zderzyły się dwie ciężarówki. Ruch odbywa się tylko lewym pasem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze