Reklama

Karambol na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Dwie osoby ranne

23/01/2024 11:59

Dzisiaj, 23 stycznia po godzinie 11 między węzłami  Wrocław Wschód i Brzezimierz na autostradzie A4 zderzyły się trzy auta osobowe. Wstępnie wiadomo, że ranne zostały dwie osoby.

Aktualizacja, godz. 13 - Obecnie zajęty jest  prawy pas, ruch odbywa się lewym pasem.


Aktualizacja, godz. 12:37 - Korek na autostradzie ma już 7 km.


Aktualizacja, godz. 12:15 - Policjanci podają, że do wypadku doszło najprawdopodobniej poprzez najechanie na tył. Już nie jedna, a dwie osoby zostały ranne. - Ranne zostały dwie osoby, nie wiadomo, jaki jest ich stan. Służby zalecają objazd przez Brzezimierz - podał nam Paweł Noga z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.


Wcześniej informowaliśmy:


Do wypadku doszło na pasie w stronę Wrocławia. Wiadomo, że trzema autami podróżowało łącznie siedem osób, jedna z nich wymaga pomocy medycznej. Jezdnia jest całkowicie zablokowana, trwa akcja ratunkowa. GDDKiA podaje, że utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 16.

Reklama


 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości