We wtorek wieczorem, na ulicy Wróblewskiego, doszło do poważnego wypadku. Kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.
BMW wjechało w drzewo przy jezdni w stronę Biskupina, na wysokości akademików. Kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala.
Na miejscu oprócz pogotowia ratunkowego interweniowały policja i straż pożarna. Nie ma już utrudnień w ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze