Reklama

Kierowca BMW wjechał w przystanek, potrącając ludzi [ZDJĘCIA, WIDEO]

07/10/2018 11:25

W sobotni wieczór przed szpitalem przy ul. Borowskiej doszło do groźnego wypadku. Samochód potrącił ludzi, stojących na przystanku autobusowym. Dwie osoby odniosły obrażenia.

Ludzi na przystanku potrącił kierowca BMW, który stracił panowanie nad pojazdem w momencie, gdy kierowca forda zajechał mu drogę. Próbował uniknąć stłuczki, niestety skończyło się to jeszcze gorzej. Wjechał w barierki, przystanek i latarnię, potrącając dwie osoby. Jedna z nich była wieziona jeszcze kawałek na masce auta i jest poważnie ranna, druga ma lżejsze obrażenia. 


- Kierowca BMW był trzeźwy. Teraz wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia - mówi Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji.

Reklama

ZOBACZ WIDEO ŚWIADKA WYPADKU


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości