We wtorek rano policja zatrzymała Norberta B., kolejnego już mężczyznę, któremu zarzuca się popełnienie tzw. zbrodni miłoszyckiej. Śledczy są zdania, że to on, wraz z zatrzymanym już wcześniej Ireneuszem M., zgwałcił i zabił 15-letnią Małgosię.
O tej sprawie od dawna mówi cała Polska. Był sylwester 1996 roku. Małgosia K. pojechała na zabawę do dyskoteki w podwrocławskich Miłoszycach. Już po północy wyszła i chciała wrócić do domu. Padła jednak ofiarą kilku mężczyzn, którzy na jednej z posesji najpierw brutalnie ją zgwałcili, a następnie poranioną zostawili na mrozie. Dziewczyna zmarła.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze