Reklama

Koniec remontu torowiska i awaryjnej wymiany zwrotnic. Tramwaje wróciły na stałe trasy

14/05/2021 16:00

Zakończył się remont torowiska na ulicy Złotoryjskiej. Oznacza to, że od soboty, 15 maja, na swoje stałą trasę wrócą tramwaje linii 23. Tego samego dnia planowane jest też zakończenie wymiany zwrotnic na placu Powstańców Wielkopolskich. Dzięki temu „siódemka” też będzie mogła wrócić na swoją trasę.

W związku z zakończeniem remontu torowiska tramwajowego na ulicy Złotoryjskiej oraz oddaniem do ruchu przebudowanego torowiska na ulicy Śrubowej i Robotniczej od soboty nastąpią zmiany w kursowaniu tramwajów linii 23. Pojazdy wrócą na swoją stałą trasę przejazdu od ulicy Legnickiej do pętli "Wrocławski Park Przemysłowy" przy skrzyżowaniu ulicy Robotniczej i Fabrycznej.

Na 15 maja planowane jest także zakończenie awaryjnej wymiany zwrotnic tramwajowych na placu Powstańców Wielkopolskich. Oznacza to, że tramwaje linii 7 wrócą na swoją stałą trasę przejazdu i będą w obu kierunkach kursowały przez ulicę Chrobrego i Łokietka.



CZYTAJ TEŻ: PIERWSZY PRZEJAZD TRAMWAJOWY PO NOWYM ODCINKU TAT NA NOWY DWÓR [WIDEO]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości