W sobotę, 3 listopada, kontrolerzy biletów MPK Wrocław nie prowadzili kontroli. Do pracy wracają w niedzielę - będą kursować m. in. pomiędzy dworcami Świebodzkim i Głównym.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji we Wrocławiu, zwyczajowo zdradzając część planów kontroli biletowych na kolejne dni, informuje, że w niedzielę, 4 listopada, kontrolerzy pojawią się w liniach 0L, 0P, 2, 5, 11, 14, 15, 24, 31, 32, 106, 122 i 148.
Spotkamy ich przede wszystkim na odcinku tych tras pomiędzy Dworcem Głównym i Dworcem Świebodzkim. Przypominamy, że kara za przejazd wrocławskim MPK bez ważnego biletu wynosi 150 zł plus koszt przejazdówki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze