Reklama

Kontrolerzy biletów zrobili sobie wolne. Wracają w rejon dworców

02/11/2018 11:30

W sobotę, 3 listopada, kontrolerzy biletów MPK Wrocław nie prowadzili kontroli. Do pracy wracają w niedzielę - będą kursować m. in. pomiędzy dworcami Świebodzkim i Głównym. 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji we Wrocławiu, zwyczajowo zdradzając część planów kontroli biletowych na kolejne dni, informuje, że w niedzielę, 4 listopada, kontrolerzy pojawią się w liniach 0L, 0P, 2, 5, 11, 14, 15, 24, 31, 32, 106, 122 i 148.


Spotkamy ich przede wszystkim na odcinku tych tras pomiędzy Dworcem Głównym i Dworcem Świebodzkim. Przypominamy, że kara za przejazd wrocławskim MPK bez ważnego biletu wynosi 150 zł plus koszt przejazdówki.


red

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości