Reklama

Kradł w galeriach i centrach handlowych tylko markową whisky

07/08/2013 00:00

Wrocławscy policjanci udowodnili 32-letniemu mężczyźnie kilkanaście kradzieży sklepowych na terenie miasta. Sprawca kradł głównie gatunkowe alkohole. Straty jakie spowodował sięgnęły 11 tysięcy złotych. Za kradzież mienia grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymany to 32-letni mieszkaniec Środy Śląskiej. Mężczyźnie przedstawiono łącznie 18 zarzutów. Łupem sprawcy padały gatunkowe alkohole - whisky, które kradł w okresie od października 2012 do czerwca 2013 roku w centrach handlowych na terenie miasta Wrocławia.


 

 


– Jak ustalili policjanci sprawca skradziony alkohol sprzedawał przygodnie napotykanym osobom po zaniżonych cenach. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne kradzieże sklepowe. Straty jakie poniosły sklepy w wyniku przestępczej działalności mężczyzny sięgnęły 11 tysięcy złotych – wylicza Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Reklama

 


Za kradzież mienia grozi kara 5 lat pozbawienia wolności. Wobec tego sprawcy kara może być wyższa, gdyż jak podają wrocławscy policjanci, złodziej działał w warunkach recydywy.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości