Pod znajdującym się przy ulicy Złotoryjskiej, remontowanym torowiskiem znaleziono trumien. W związku z tym wstrzymane zostały prowadzone tam prace.
– W środę, 17 marca, w godzinach popołudniowych, podczas prowadzenia prac przy ulicy Złotoryjskiej, odkryliśmy pod remontowanym torowiskiem kilka trumien – mówi Krzysztof Balawejder, prezes MPK Wrocław.
I dodaje, że aby nie zbezcześcić zwłok, na tym odcinku wstrzymany został remont torowiska. – Poinformowaliśmy o zaistniałej sytuacji odpowiednie służby, którym oddaliśmy teren do dyspozycji – powiedział Balawejder.
Prezes MPK zapowiedział, że torowcy wrócą na plac budowy, gdy prace zakończą wezwane na miejsce służby.
CZYTAJ TEŻ: REMONT TOROWISKA PRZY LEGNICKIEJ. MA BYĆ ZIELONE I WYCISZONE [ZDJĘCIA]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze