Reklama

Makabryczne znalezisko podczas remontu torowiska. Robotnicy odkopali trumny

17/03/2021 14:28

Pod znajdującym się przy ulicy Złotoryjskiej, remontowanym torowiskiem znaleziono trumien. W związku z tym wstrzymane zostały prowadzone tam prace.

– W środę, 17 marca, w godzinach popołudniowych, podczas prowadzenia prac przy ulicy Złotoryjskiej, odkryliśmy pod remontowanym torowiskiem kilka trumien –  mówi Krzysztof Balawejder, prezes MPK Wrocław. 


I dodaje, że aby nie zbezcześcić zwłok, na tym odcinku wstrzymany został remont torowiska. – Poinformowaliśmy o zaistniałej sytuacji odpowiednie służby, którym oddaliśmy teren do dyspozycji – powiedział Balawejder.

Prezes MPK zapowiedział, że torowcy wrócą na plac budowy, gdy prace zakończą wezwane na miejsce służby.

Reklama

CZYTAJ TEŻ: REMONT TOROWISKA PRZY LEGNICKIEJ. MA BYĆ ZIELONE I WYCISZONE [ZDJĘCIA]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości