Jarmark Bożonarodzeniowy jest bez wątpienia atrakcyjnym miejscem, które każdego dnia przyciąga tłumy odwiedzających. Dla pary, która w sobotę przyjechała do stolicy Dolnego Śląska z województwa opolskiego, wrocławski jarmark będzie się już zawsze dobrze kojarzył. On wszedł na scenę przy choince i zadał ważne pytanie, ona powiedziała "tak". A wszystko przy setkach świadków.
Świeżo upieczonym narzeczonym - Magdalenie i Szymonowi - gratulujemy i życzymy wytrwałości!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze