Reklama

Minister spraw wewnętrznych podziękował strażakom za Świebodzice [ZDJĘCIA]

13/05/2017 15:54

Ponad miesiąc temu, 8 kwietnia, zawaliła się kamienica w Świebodzicach. Sześć osób zginęło. W sobotę, na placu Wolności, minister Mariusz Błaszczak podziękował strażakom za akcję ratunkową.

 

Mariusz Błaszczak przyjechał do Wrocławia, by podziękować dolnośląskim strażakom przy okazji zawodów Firefighter Combat Challenge, zorganizowanych w sobotę na pl. Wolności.


- Dziękuję za zaangażowanie i poświęcenie podczas brawurowej akcję ratunkowej w Świebodzicach. To była jedna z trudniejszych operacji na Dolnym Śląsku w ostatnich latach. Dzięki Wam kilka osób udało się uratować – powiedział Błaszczak.


Dziennikarze zapytali ministra spraw wewnętrznych i administracji o sprawę Magdaleny Żuk, wrocławianki, która zmarła w Egipcie, ale odmówił komentarza. - Policja prowadzi dochodzenie i to ona może się wypowiadać w tym temacie – skwitował.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości