13/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Ponad miesiąc temu, 8 kwietnia, zawaliła się kamienica w Świebodzicach. Sześć osób zginęło. W sobotę, na placu Wolności, minister Mariusz Błaszczak podziękował strażakom za akcję ratunkową.