Wróć do artykułu

Mariusz Błaszczak we Wrocławiu. Podziękował strażakom

13/05/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Ponad miesiąc temu, 8 kwietnia, zawaliła się kamienica w Świebodzicach. Sześć osób zginęło. W sobotę, na placu Wolności, minister Mariusz Błaszczak podziękował strażakom za akcję ratunkową.

 


Autor: Wojciech Bolesta

Reklama
Najnowsze wiadomości