Reklama

Mirosława Stachowiak-Różecka napisała i zaśpiewała piosenkę o Wrocławiu [WIDEO]

25/09/2018 11:06

Mirosława Stachowiak-Różecka zaprezentowała nietypowy klip wyborczy. Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Wrocławia śpiewa w nim o naszym mieście. – Tak widzę Wrocław, tak go czuję i tak o nim opowiadam – mówiła tuż po premierze.

– I ten gwar, i ten gwar, i ten gwar, to moje miasto – śpiewa w refrenie swojej piosenki Mirosława Stachowiak-Różecka. Kandydatka nie tylko wykonuje, ale jest również autorką tekstu i muzyki.


Parlamentarzystka podkreśla, że w ten nietypowy sposób chciała wyrazić swoje emocje do naszego miasta. – Jesteśmy przyzwyczajeni do standardowych form komunikowania się z wyborcami w trakcie kampanii. Mnie bardzo zależało na emocjach i uczuciach, które chciałam wyrazić – tłumaczy. – Myślę, że w tej piosence udało mi się wyrazić emocje, które łączą mnie z naszym ukochanym miastem – dodaje.

Reklama


Wykonaniu piosenki towarzyszy klip, w którym widzimy wrocławskie ulice, zabytki i Mirosławę Stachowiak-Różecką, która przemierza miasto rowerem, pije kawę na nadodrzańskich bulwarach i spotyka się z wrocławianami.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości