Dokładnie miesiąc temu powinno się zaczynać, a za tydzień kończyć montowanie specjalnych lin, zwanych wantami, podtrzymujących konstrukcję Mostu Rędzińskiego. Niestety budowa przeprawy przez Odrę na obwodnicy autostradowej ma kolejne opóźnienie – wanty montują od dziś. Obwodnica nie będzie przejezdna w czerwcu. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad mówi: otworzymy ją w wakacje.
Konstrukcja betonowa pylonu mostu rędzińskiego, czwartego największego betonowego mostu z jednym pylonem na świecie była gotowa 25 stycznia. Na początku lutego miał się rozpocząć montowanie lin o łącznej długości 1300 kilometrów,Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze