Msza celebrowana przez biskupów wrocławskich odbędzie się o godzinie 18.00 w kościele garnizonowym św. Elżbiety przy Rynku.
W związku z tragedią narodową wszystkie imprezy masowe w mieście zostały odwołane (łącznie z wydarzeniami promującymi Wrocław jako kandydata do Europejskiej Stolicy Kultury).
Flagi przed budynkami urzędu zostały opuszczone do połowy, wystawiono też warty honorowe. W południe zawyły syreny. Msza święta w intencji ofiar tragedii, celebrowana przez biskupów wrocławskich, odbędzie się o godzinie 18.00 w Kościele Garnizonowym p.w. św. Elżbiety. Wtedy zabiją też dzwony.
Między godziną 17 a 21 na trasy w kierunku do centrum wyjedzie więcej autobusów i tramwajów.
W godzinach popołudniowych we wrocławskim Ratuszu wyłożona zostanie księga kondolencyjna. Wpisywać się do niej będą wrocławianie, którzy chcą pożegnać tragicznie zmarłych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze