Reklama

Na wrocławskie ulice wyjechał MiraBus

21/09/2018 15:35

Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Wrocławia rusza w teren. Wrocławskie osiedla będzie odwiedzać MiraBusem, czyli specjalnym pojazdem, w którym wrocławianie będą mogli spotkać się i porozmawiać zarówno z Mirosławą Stachowiak-Rózecką, jak i kandydatami na radnych miejskich z listy PiS.

–  Mamy nadzieję, że tych spotkań będzie wiele, będą miłe i będzie to okazja do spotkań i rozmów o Wrocławiu – zapowiada kandydatka.


Pierwszym rejonem Wrocławia, który odwiedził MiraBus były Pracze Odrzańskie. O kolejnych osiedlach, które zamierza odwiedzić wyborczy pojazd Mirosławy Stachowiak-Rózeckiej , będzie można dowiedzieć się na kanałach PiS w mediach społecznościowych.



 


 


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości