W w nocy z soboty na niedzielę, z 17 na 18 listopada, miał miejsce kolejny etap prac nad rozbiórką kładki nad ulicą Grabiszyńską. Zdemontowana została konstrukcja nad jezdnią w kierunku Oporowa.
Na czas prac wyznaczony został objazd dla samochodów ulicami Prostą, Tęczową i Kolejową. Rozbiórka zakończyła się w niedzielny poranek i nie spowodowała utrudnień w ruchu tramwajów.
Przypominamy, że magistrat nie ma zamiaru odbudować kładkę, więc wraz z końcem prac przejdzie ona do historii.
Kładka została zamknięta 15 października.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze