Reklama

Nad Grabiszyńską nie ma już kładki [ZDJĘCIA]

18/11/2018 15:57

W w nocy z soboty na niedzielę, z 17 na 18 listopada, miał miejsce kolejny etap prac nad rozbiórką kładki nad ulicą Grabiszyńską. Zdemontowana została konstrukcja nad jezdnią w kierunku Oporowa.

Na czas prac wyznaczony został objazd dla samochodów ulicami Prostą, Tęczową i Kolejową. Rozbiórka zakończyła się w niedzielny poranek i nie spowodowała utrudnień w ruchu tramwajów.


Przypominamy, że magistrat nie ma zamiaru odbudować kładkę, więc wraz z końcem prac przejdzie ona do historii.


Kładka została zamknięta 15 października.


 


mh, /fot. Magda Pasiewicz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości