Nie żyje starszy mężczyzna, który w środę rano upadł na przystanku na ulicy Obornickiej i uderzył się w głowę. W wyniku tego zdarzenia stracił przytomność. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, ale nie udało się go uratować.
Jak mówi sierż. Monika Perec z wrocławskiej policji, na ulicy Obornickiej straszy mężczyzna, który czekał ma autobus, źle się poczuł, upadł i uderzył się w głowę. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Mimo przeprowadzonej na nim reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Starszy pan zmarł z przyczyn naturalnych.
Na Obornicką przyjechała też policja i prokurator.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze