Reklama

Nie żyje starszy mężczyzna, który upadł na przystanku [ZDJĘCIA]

14/11/2018 10:30

Nie żyje starszy mężczyzna, który w środę rano upadł na przystanku na ulicy Obornickiej i uderzył się w głowę. W wyniku tego zdarzenia stracił przytomność. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, ale nie udało się go uratować.

Jak mówi sierż. Monika Perec z wrocławskiej policji, na ulicy Obornickiej straszy mężczyzna, który czekał ma autobus, źle się poczuł, upadł i uderzył się w głowę. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Mimo przeprowadzonej na nim reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Starszy pan zmarł z przyczyn naturalnych.


Na Obornicką przyjechała też policja i prokurator.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości