Reklama

Niesłyszące dzieci zaśpiewały dla Niepodległej [WIDEO]

11/11/2018 20:44

Uczniowie z wrocławskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących nagrały wyjątkową piosenkę z okacji stulecia niepodległości Polski. Wolontariusze Fundacji Fonis przygotowali specjalny teledysk do piosenki, w którym "śpiewają" w języku migowym.

Muzykę, tworzoną przez uczniów Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących z Wrocławia zarejestrowano w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. W śpiewie dzieciom pomógł niewidomy Grzegorz Cieciński oraz schole TrzyCzwarte i Piętrobus. Co ciekawe, teledysk jest dostępny dla osób niesłyszących, bo wolontariusze Fundacji Fonis "zaśpiewali" w języku migowym.



prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości