Uczniowie z wrocławskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących nagrały wyjątkową piosenkę z okacji stulecia niepodległości Polski. Wolontariusze Fundacji Fonis przygotowali specjalny teledysk do piosenki, w którym "śpiewają" w języku migowym.
Muzykę, tworzoną przez uczniów Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących z Wrocławia zarejestrowano w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. W śpiewie dzieciom pomógł niewidomy Grzegorz Cieciński oraz schole TrzyCzwarte i Piętrobus. Co ciekawe, teledysk jest dostępny dla osób niesłyszących, bo wolontariusze Fundacji Fonis "zaśpiewali" w języku migowym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze