Reklama

Nowe połączenie z wrocławskiego lotniska. Obsługuje je Ryanair

11/05/2018 14:33

W piątek przed południem z Portu Lotniczego Wrocław wystartował pierwszy rejs linii Ryanair do Aten. To jedna z dziesięciu nowości w letnim rozkładzie lotów ze stolicy Dolnego Śląska i zarazem drugi, po Krecie Chania, grecki kierunek tego przewoźnika.

Ateny to jedna z najbardziej atrakcyjnych i najczęściej odwiedzanych stolic Europy. Teraz jest bardziej dostępna dla  mieszkańców Dolnego Śląska i Wrocławia. 


- Polacy kochają Grecję, jej urok i historię. Po popularnej Krecie przyszedł czas na stolicę tego fascynującego kraju. Loty do Aten urozmaiciły listę słonecznych kierunków na południu Europy. Od tego sezonu pasażerowie mają do dyspozycji już kilkadziesiąt tanich połączeń, m.in. do Włoch, Grecji, Portugalii oraz Hiszpanii, w tym również na Wyspy Kanaryjskie – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. 

Reklama

Rejsy do Aten realizowane są w każdy piątek. W maju linie Ryanair oferują też trzy dodatkowe loty w poniedziałki (14, 21 i 28 maja). Za lot w dwie strony w pierwszej połowie czerwca zapłacimy niecałe 200 zł.


 


 


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości