Reklama

Nowe przystanki i naziemne przejście na Grabiszyńskiej już działają

09/10/2018 10:20

Dwa nowe przystanki tramwajowe oraz przejście dla pieszych z przejazdem rowerowym i sygnalizacją zostały w sobotę oddane do użytku przy skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Kolejowej.

Od soboty przystanki "Kolejowa" w ciągu Grabiszyńskiej zmieniły lokalizację. Tak nazywają się dwa nowe przystanki dla linii 4, 5, 11, 14 i 24 na wysokości ul. Kolejowej, przy przeznaczonej do rozbiórki kładce, a dotychczasowe przystanki o tej nazwie nazywają się teraz "Tęczowa".


Jednocześnie do użytku zostało oddane nowe przejścia naziemne, które docelowo zastąpi kładkę nad Grabiszyńską. Termin już raz się przesunął.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości