Dwa nowe przystanki tramwajowe oraz przejście dla pieszych z przejazdem rowerowym i sygnalizacją zostały w sobotę oddane do użytku przy skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Kolejowej.
Od soboty przystanki "Kolejowa" w ciągu Grabiszyńskiej zmieniły lokalizację. Tak nazywają się dwa nowe przystanki dla linii 4, 5, 11, 14 i 24 na wysokości ul. Kolejowej, przy przeznaczonej do rozbiórki kładce, a dotychczasowe przystanki o tej nazwie nazywają się teraz "Tęczowa".
Jednocześnie do użytku zostało oddane nowe przejścia naziemne, które docelowo zastąpi kładkę nad Grabiszyńską. Termin już raz się przesunął.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze