Reklama

Nowy hipermarket! Zmiana operatora spożywczego w centrum handlowym

23/03/2021 11:03

Klamka zapadła: podwrocławskie centrum handlowe Aleja Bielany rozwiązuje umowę z Tesco i będzie szukać nowego operatora hipermarketu spożywczego.

Tesco wycofuje się z Polski, a ponad 300 jej sklepów przejęła sieć Netto. Początkowo mówiło się, że hipermarkety Netto powstaną w dwóch wrocławskich lokalizacjach, zwolnionych przez Tesco - przy Kiełczowskiej i w Alei Bielany, przy ul. Czekoladowej w Bielanach Wrocławskich. Tak się jednak nie stanie - Netto ostatecznie postawiło wyłącznie na Kiełczów. 


Co dalej z Tesco w Alei Bielany? Hipermarket zostanie zlikwidowany, by ustąpić miejsca nowej sieci. Której? Jeszcze nie wiadomo.


- W związku z decyzją Tesco o likwidacji sklepów na terenie Polski, rozwiązaniu ulega obowiązująca umowa najmu w centrum handlowym Aleja Bielany. Aktualnie prowadzone są rozmowy na temat przejęcia lokalizacji przez nowego operatora spożywczego. Więcej informacji na ten temat będziemy mogli przekazać, gdy zawarta zostanie umowa z nowym partnerem - informuje Katarzyna Konat z Alei Bielany. 

Reklama

Zmiana operatora spożywczego zaplanowana jest na ten rok. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości