Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł co najmniej trzy samochody. Zatrzymano go w nocy przy jednym ze skradzionych aut. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze policji zatrzymali we Wrocławiu mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu, do której doszło kilka dni wcześniej. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego. Policjanci odzyskali skradzioną Mazdę o wartości 85 tyś złotych. Okazało się, że nie było to jedyne przestępstwo, jakie miał na koncie ten mężczyzna. Udowodniono mu trzy kradzieże pojazdów na terenie powiatu wrocławskiego. 37-latek został decyzją sądu tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze