Wraz z końcem października we Wrocławiu zakończy się sezon fontannowy. 31 października wyłączone zostaną miejskiej wodotryski. Następnie rozpocznie się ich czyszczenie i remonty.
Po konserwacji, fontanny zostaną wyłączone do wiosny. Planowany termin wznowienia ich działalności to kwiecień przyszłego roku.
Lista miejskich fontann:
fontanna na pl. Gołębim w Rynku (potocznie nazywana „Zdrój”),
fontanna na pl. Solnym – „Smoki”,
fontanna na pl. Uniwersyteckim – Szermierz,
fontanna na pl. Jana Pawła II – alegoria Walki i Zwycięstwa,
fontanna na pl. Orląt Lwowskich,
fontanna na ul. Szewskiej – na skwerze przy kościele p.w. Marii Magdaleny,
fontanny przy Wybrzeżu Wyspiańskiego,
fontanna na ul. Oławskiej,
fontanna na odrestaurowanym Ryneczku starego Psiego Pola.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze