Reklama

Parking przy Legnickiej zostanie rozbudowany? Miasto rozpatruje wniosek

24/03/2021 11:36

Lockdown kiedyś się skończy, a parking Magnolii Park zazwyczaj pękał w szwach. Jej właściciel złożył do urzędu miasta wniosek o decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla rozbudowy obiektu.

Magnolia Park, centrum handlowe zlokalizowane przy ul. Legnickiej 56, oferuje obecnie ponad 2900 miejsc parkingowych. Są one ustynuowane na zewnętrznym, bezpłatnym parkingu naziemnym. Dodatkowe 500 miejsc postojowych znajduje się na dachu Castoramy, dobudowanej do galerii.


Poza lockdownem, zwłaszcza w weekendy, obłożenie parkingu jest bardzo duże. Dlatego też spółka Kasama Investments, właściciel Magnolii, planuje jego rozbudowę o 100 miejsc od strony wjazdu od ulicy Legnickiej, w identycznym standardzie co te już istniejące. Inwestycja ma zostać zrealizowana w dwóch etapach. Niewykluczone, że nowej infrastrukturze dla zmotoryzowanych klientów będą towarzyszyły dodatkowe udogodnienia.

Reklama

We wrocławskim magistracie rozpatrywany jest bowiem wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia „Budowa oraz rozbudowa parkingu wielostanowiskowego wraz z budowlami towarzyszącymi, służącymi sprzedaży i obsłudze pojazdów wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną, przy ul. Legnickiej we Wrocławiu”. Mowa o samoobsługowej myjni bezdotykowej oraz pawilonie do obsługi sprzedaży samochodów.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości