Reklama

Pijany rowerzysta na autostradzie A4. Jechał po zmroku bez oświetlenia

17/04/2018 10:46

Miał blisko dwa promile alkoholu we krwi w chwili, gdy zatrzymali go policjanci na autostradzie A4, na odcinku między Legnicą i Wrocławiem. Zaskoczony rowerzysta tłumaczył, że chciał sobie skrócić drogę do domu.

Do zatrzymania pijanego rowerzysty na A4 doszło w niedzielę, 15 kwietnia, ok. godz. 22.30. Beztroski 66-latek złamał kilka przepisów, bo nie dość, że jechał po spożyciu alkoholu, to na dodatek zapomniał, że jazda rowerem po autostradzie jest niedopuszczalna. 


Policnajci otrzymali zgłoszenie o rowerzyście jadącym slalomem, bez wymaganego oświetlenia, w kierunku Wrocławia, od kierowców, którzy mijali go na tej trasie. Na miejscu interweniowała drogówka. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości