Reklama

Pogarsza się jakość powietrza we Wrocławiu. Wraca smog?

09/11/2018 09:53

W piątek pogorszyła się jakość powietrza we Wrocławiu. W piątkowy poranek stacja przy ulicy Korzeniowskiego wskazywała przekroczenie normy ilości pyłów PM2,5.

O godz. 7:00 pomiary stężenia groźnych dla zdrowia pyłów PM2,5 w okolicy stacji pomiarowej przy ul. Korzeniowskiego wynosiły 114 µg/m3 (normą dobowa dla tego wskaźnika to 25 g/m3). Niewiele lepiej wyglądała sytuacja w okolicach stacji przy ul. Wiśniowej, gdzie wskaźniki wskazały 109 µg/m3.


Działające przy wrocławskim magistracie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że obecnie jakość powietrza w mieście jest niezdrowa dla osób wrażliwych.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości