Reklama

Policjanci po służbie złapali złodzieja rowerów na gorącym uczynku

02/09/2013 00:00

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi młodemu mężczyźnie, zatrzymanemu przez wrocławskich policjantów na gorącym uczynku podczas próby kradzieży roweru. Do zatrzymania doszło po pościgu. Złodziej wpadł w ręce funkcjonariuszy wracających w nocy, po służbie do domu, gdy przecinał nożycami linkę zabezpieczającą.

Policjanci z komisariatu na wrocławskim Ołbinie, będąc już po służbie, zatrzymali w nocy mężczyznę podejrzanego o usiłowanie kradzieży roweru. Sprawca wpadł w ręce funkcjonariuszy na gorącym uczynku, gdy odcinał nożycami linkę zabezpieczającą rower.


 


- Do zatrzymania doszło po tym, jak funkcjonariusze po zakończonej służbie wracali do domu. Jadąc ul. Drobnera zauważyli podejrzanego, który przy pomocy nożyc odcinał zabezpieczenie stojącego tam roweru. Funkcjonariusze podjęli interwencję, w wyniku której po pościgu zatrzymali sprawcę. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał przy sobie narzędzie służące mu do popełnienia przestępstwa - relacjonuje st. asp. Paweł Petrykowski.


Zatrzymany to 20–letni mieszkaniec Wrocławia. Za usiłowanie kradzieży roweru odpowie teraz przed sądem. Za czyn, o który jest podejrzany, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości