Wrocławscy policjanci kontynuują akcję "Bezpieczne Osiedla". - Ich nadrzędnym celem jest reagowanie na nieakceptowane społecznie zachowania naruszające prawo, takie jak chociażby spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, zakłócanie spokoju publicznego czy spoczynku nocnego - wyliczają funkcjonariusze.
Akcja prowadzona jest w dni weekendowe.
- Patrole będące w służbie w ramach działań „Bezpieczne Osiedla” zwracają szczególną uwagę na zachowania nieakceptowane społecznie oraz przestępstwa i wykroczenia, reagują na naruszanie zasad współżycia społecznego, sprawdzają miejsca szczególnie narażone na przestępczość, kontrolują osoby niepełnoletnie przebywające poza domem w porze nocnej, sprawdzają parkingi osiedlowe - wylicza podkom. Kamil Rynkiewicz.
Podczas ostatnich tego typu działań wrocławscy policjanci podjęli 40 interwencji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze