Reklama

Poród w drodze do szpitala. Pomogły wrocławskie policjantki

18/05/2021 13:14

Policjantki z wrocławskiej drogówki pomogły rodzącej kobiecie. Wszystko zaczęło się na ulicy Legnickiej, gdzie kierowca forda poprosił mundurowe o pomoc.

Po tym, jak policjantki zobaczyły w aucie rodzącą kobietę, pomogły jej na czas dojechać do placówki medycznej, omijając korki. Natychmiast podjęły pilotaż auta z rodzącą prosto do jednego z wrocławskich szpitali.


Kiedy wszyscy szczęśliwie dojechali na miejsce, oczekiwał ich już personel medyczny, w międzyczasie poinformowany o nagłej sytuacji przez dyżurnego. Funkcjonariuszki zaopiekowały się wtedy jadącą z nimi dziewczynką, która została w aucie, gdy jej tata odprowadzał rodzącą mamę do szpitala. 

Reklama

- Rodzicom oraz maleństwu życzymy dużo zdrowia, a jej bardzo dzielnej starszej siostrze serdecznie gratulujemy nowej roli - mówi Aleksandra Rodecka z wrocławskiej policji.


mgo/mat.pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości