Reklama

Pościg za złodziejem po Śródmieściu

02/03/2018 12:10

Wrocławscy policjanci w trakcie patrolu po Śródmieściu zobaczyli dwóch szybko biegnących mężczyzn. Jeden z nich zaczął krzyczeć, że goni złodzieja. Policjanci ruszyli w pościg za przestępcą. Gdy go złapali, okazało się, że włamał się do samochodu.

Około godz. 12:00 dwaj policjanci zauważyli w trakcie patrolu dwóch mężczyzn, którzy szybko biegli po Śródmieściu. Jeden z nich zaczął krzyczeć, że goni złodzieja, a funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Podejrzany wbiegł w jedno z podwórzy i próbował się tam ukryć, ale został  zatrzymany przez policjantów.

Okazało się, że wybił on boczną szybę i włamał się do samochodu zaparkowanego w rejonie ulicy Żeromskiego. Gonił go świadek zdarzenia, znajomy właściciela tego pojazdu.


Właściciel auta poinformował policjantów, że z samochodu skradziono wiertarkę. Zatrzymany mężczyzna nie przyznał się do tej kradzieży, ale policjanci znaleźli u nim umowę kupna skradzionej wiertarki. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna dwukrotnie włamał się do pojazdu, wracając po kolejne narzędzia.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd, a za kradzieże z włamaniem grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują do kierowców o zabezpieczanie w sposób właściwy swojego mienia, a także o  niezostawianie w samochodach wartościowych przedmiotów, szczególnie w widocznych miejscach.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości