W środę rano w budynku urzędu wojewódzkiego wybuchł niegroźny pożar. Strażacy szybko uporali się z ogniem, nikomu nic się nie stało. Dym dostał się jednak na wszystkie kondygnacje gmachu, więc podjęto decyzję o ewakuacji około tysiąca osób.
Do pożaru doszło w środowy poranek, po godzinie 8 rano. Zapalił się warsztat na parterze gmachu Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego przy pl. Powstańców Warszawy.
Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej, które szybko poradziły sobie z ogniem. W pożarze nikt nie ucierpiał, ale ze względu na duże zadymienie, z budynku ewakuowano wszystkich pracowników, czyli około tysiąca osób.
Dogaszanie i oddymianie gmachu może potrwać do godziny 11.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze