Reklama

Pożar w urzędzie wojewódzkim. Ewakuowano tysiąc osób

11/09/2013 00:00

W środę rano w budynku urzędu wojewódzkiego wybuchł niegroźny pożar. Strażacy szybko uporali się z ogniem, nikomu nic się nie stało. Dym dostał się jednak na wszystkie kondygnacje gmachu, więc podjęto decyzję o ewakuacji około tysiąca osób.

Do pożaru doszło w środowy poranek, po godzinie 8 rano. Zapalił się warsztat na parterze gmachu Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego przy pl. Powstańców Warszawy.


 


 

 


Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej, które szybko poradziły sobie z ogniem. W pożarze nikt nie ucierpiał, ale ze względu na duże zadymienie, z budynku ewakuowano wszystkich pracowników, czyli około tysiąca osób.


 


Dogaszanie i oddymianie gmachu może potrwać do godziny 11.


tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości