W poniedziałek wrocławscy radni będą głosować nad nową stawką zarobków Rafała Dutkiewicza. Prezydenta miasta, nawet po maksymalnej podwyżce jaką zaserwują mu rajcy, będzie i tak zarabiał mniej niż wszyscy prezesi spółek, w których gmina Wrocław ma jakiekolwiek udziały.
Jeszcze dwa lata temu prezydent Wrocławia zarabiał lepiej niż pięciu prezesów spółek, w których miasto miało udziały. Dziś już wszyscy prezesi mają pobory wyższe niż Rafał Dutkiewicz (patrz ilustracja).Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze