Prezydent Wrocławia powołał Wrocławską Radę Turystyki. To odpowiedź na kryzys branży turystycznej we Wrocławiu, wywołany pandemią koronawirusa.
Wrocławska Rada Turystyki będzie organem doradczym i opiniotwórczym dla zadań realizowanych przez Wrocław, w ramach związanych z rozwojem turystyki kompetencji. Będzie opiniować przedstawiane przez władze miasta dokumenty, projekty czy inicjatywy, mające na celu rozwój oraz integrację branży turystycznej w mieście.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze