Reklama

Prezydent wpadł do hali Targowej i pogadał z ludźmi, jedząc kiszone ogórki [ZDJĘCIA]

27/09/2018 17:19

Ustępujący prezydent Wrocławia spotkał się w czwartek z mieszkańcami w Hali Targowej i wraz z członkami komitetu wyborczego zjadł pół kilo kiszonych ogórków. Nietypowa wizyta trwała około kwadransa.

Kiedy myślisz, że kampania wyborcza już niczym cię nie zaskoczy, nagle Rafał Dutkiewicz organizuje spotkanie z mieszkańcami w Hali Targowej. Wita się ze sprzedawczyniami i sprzedawcami, odpowiada na pytania przechodniów, ale przede wszystkim - kupuje pół kilograma ogórków kiszonych, które następnie zjada z członkami Komitetu Wyborczego Rafała Dutkiewicza - Sojusz dla Wrocławia.


Prezydent czterech kadencji zachęcał do głosowania w najbliższych wyborach do rady miejskiej na swoich kandydatów, a na pytanie jednego z mieszkańców, ciekawego, dlatego Dutkiewicz nie chce powalczyć o piątą kadencję rządów, odpowiedział, że jest już zmęczony, ale na pewno nie zniknie zupełnie z wrocławskiej polityki.

Reklama

Spotkanie z mieszkańcami przy ul. Piaskowej 17 trwało około kwadransa.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości