We wtorek ok. godz. 10:00 doszło do awarii wodociągowej na ulicy Bacciarellego. Autobusy skierowano objazdem.
Autobusy linii 146 jadą objazdami przez Spółdzielczą i Olszewskiego. MPWiK podało, że pierwotna organizacja ruchu ma tam zostać przywrócona w niedzielę, 25 listopada. Autobusy wróciły na swoje trasy w czwartek, 22 listopada, przed godz. 15:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze