W listopadzie na alei Paderewskiego - na odcinku od bramy Stadionu Olimpijskiego do ulicy Moniuszki - powstanie nowy chodnik.
Nowa przeprawa będzie ułatwieniem dla kibiców - głównie żużlowych - odwiedzających wrocławski obiekt. W tym miejscu często tworzyło się błoto, co znacznie utrudniało przejście.
Roboty zakończą się w połowie listopada. A koszt inwestycji wyniesie nieco ponad sto tysięcy złotych. W koszt wliczone jest również opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze