Kończący ostatnią kadencję rządów prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz wyjdzie dziś na miasto do ludzi. Będzie go można spotkać na terenie Hali Targowej.
Prezydent będzie zachęcał do głosowania w najbliższych wyborach do rady miejskiej na kandydatów Wrocławskiego Komitetu Wyborczego Rafała Dutkiewicza - Sojusz dla Wrocławia. Kandydaci ci również będą do dyspozycji wrocławian podczas spotkania z mieszkańcami.
Wizyta Rafała Dutkiewicza w Hali Targowej przy ul. Piaskowej 17 rozpocznie się o godz. 16.
Dutkiewicz rządził Wrocławiem przez 16 lat, po czym podjął decyzję, że nie będzie walczył o piątą kandencję prezydentury.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze