Reklama

Rafał Dutkiewicz zakażony koronawirusem. „Pozdrawiam z kwarantanny”

07/10/2020 12:59

Był prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz to kolejna osoba publiczna, która zakaziła się koronawirusem. – Wszystkim życzę zdrowia i pozdrawiam z kwarantanny – napisał na Facebooku były prezydent.

Dutkiewicz o tym, że otrzymał pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2 poinformował w środę koło południa. Na Facebooku zamieścił swoje zdjęcie w maseczce i zaapelował do swoich sympatyków, by dbali o siebie.


Warto wspomnieć, że jeszcze w ubiegłą sobotę Rafał Dutkiewicz brał udział w 12. Wrocławskim Marszu Równości. W zgromadzeniu tym mogło wziąć udział nawet kilka tysięcy osób.


Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę pozytywny wynik testu odebrał m.in. obecny prezydent miasta Jacek Sutryk. Z koronawirusem walczy też szef Capitolu Konrad Imiela, a także odpowiedzialny za sprawy zdrowia na Dolnym Śląsku wicemarszałek Marcin Krzyżanowski. We wtorek wieczorem okazało się też, że koronawirusa mają 2 pielęgniarki i 2 pacjentów szpitala przy Fieldorfa.

Reklama


W środę w Polsce i na Dolnym Śląsku zanotowano rekordowe przyrosty liczby zakażeń koronawirusem. W kraju stwierdzono 3 003 nowe przypadki, zaś na terenie województwa 184.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości