Łukasz Piszczek i Piotr Zieliński w środę spotkali się z kibicami w Magnolia Park. Reprezentanci Polski, którzy przebywają na zgrupowaniu we Wrocławiu, jednocześnie zaprezentowali nowe stroje piłkarskiej kadry.
Piszczek i Zieliński przybyli do centrum handlowego incognito i czekali, aż ktoś ich rozpozna. Nie trwało to zbyt długo. Piłkarze następnie pozowali do wspólnych zdjęć, rozdawali autografy, a wybranym fanom sprezentowali nowe stroje kadry. Koszulki reprezentacji Polski będą dostępne w sprzedaży od 29 marca w sklepie stacjonarnym w Warszawie oraz w sprzedaży internetowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze