W środę, 20 marca, rolnicy chcą sparaliżować najważniejsze wjazdy do Wrocławia. Tego dnia rolicze protesty mają się odbywać we wszystkich największych miastach Polski. We Wrocławiu blokady potrwają od rana do wieczora, a część z nich może być kontynuowana aż przez miesiąc. Gdzie pojawią się rolnicy?
Rolnicy już zgłosili swoje protesty do wrocławskiego urzędu miejskiego oraz urządów gmin sąsiadujących z Wrocławiem. W planach jest m.in. blokada autostradowej obwodnicy Wrocławia, wschodniej obwodnicy Wrocławia, obwodnicy Leśnicy oraz paraliż Bielan Wrocłaskich. Protestujący zapowiadają, że na zgłoszonych już miejscach się nie skończy, bo szykują już kolejne blokady. Gdzie w środę, 20 marca pojawią się na pewno? Oto już zgłoszone miejsca:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze