W przyszłym tygodniu rozpocznie się zapowiadana od pewnego czasu przez miasto rozbiórka kładki nad ulicą Grabiszyńską. Prace będą prowadzone nocami, tak, by mieszkańcy i kierowcy odczuli to mniej dotkliwie.
Prace przygotowawcze do rozbiórki kładki trwają od połowy października, ale jak dotąd nie powodowały żadnych utrudnień w ruchu kołowym ani pieszym. W czasie nocnych przerw w kursowaniu tramwajów sieć trakcyjna, podpięta pod kładką, była sukcesywnie przepinana na urządzenia tymczasowe, umożliwiające wykonanie rozbiórki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze