Kilka tygodni temu przy elewacji biurowca Quattro Forum przy ul. Legnickiej 51-53 stanęły rusztowania. Budynek jest rewitalizowany nie tylko na zewnątrz, ale również w środku.
Quattro Forum powstał w 2003 roku jako deweloperski projekt wrocławskiej firmy Archicom. Jego generalnymi wykonawcami byli Budopol Wrocław i Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Arkop Krzysztof Pianowski.
Jego właścicielem jest spółka Octava Property Trust, która niedawno zdecydowała się na renowację budynku. Ostatnie prace remontowe były tam prowadzone w 2014 roku, kiedy to firma Daas przeprowadziła tam modernizację instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Teraz przyszła pora na odświeżenie elewacji i wnętrz. Właśnie odsłonięta została część odmalowanej ewelacji.
Ten biurowiec klasy B ma osiem pęter (ok. 1900 mkw. każde), 14 tys. mkw. powierzchni najmu, 120 podziemnych i 61 naziemnych miejsc parkingowych oraz cztery windy. Większość powierzchni obiektu, bo prawie 10 tys. mkw., zajmują biura, a ponad 3 tys. mkw. - lokale handlowe i usługowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze