Reklama

Ruszył remont 18-letniego biurowca przy Legnickiej [ZDJĘCIA]

22/03/2021 14:41

Kilka tygodni temu przy elewacji biurowca Quattro Forum przy ul. Legnickiej 51-53 stanęły rusztowania. Budynek jest rewitalizowany nie tylko na zewnątrz, ale również w środku.

Quattro Forum powstał w 2003 roku jako deweloperski projekt wrocławskiej firmy Archicom. Jego generalnymi wykonawcami byli Budopol Wrocław i Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Arkop Krzysztof Pianowski.


Jego właścicielem jest spółka Octava Property Trust, która niedawno zdecydowała się na renowację budynku. Ostatnie prace remontowe były tam prowadzone w 2014 roku, kiedy to firma Daas przeprowadziła tam modernizację instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Teraz przyszła pora na odświeżenie elewacji i wnętrz. Właśnie odsłonięta została część odmalowanej ewelacji. 

Reklama

Ten biurowiec klasy B ma osiem pęter (ok. 1900 mkw. każde), 14 tys. mkw. powierzchni najmu, 120 podziemnych i 61 naziemnych miejsc parkingowych oraz cztery windy. Większość powierzchni obiektu, bo prawie 10 tys. mkw., zajmują biura, a ponad 3 tys. mkw. - lokale handlowe i usługowe.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości