Reklama

Rzeka Widawa przekroczyła stan ostrzegawczy. Drogowcy już wprowadzają objazd

24/02/2017 12:31

Od czwartku poziom wody w Widawie przekracza stan ostrzegawczy. Rzeka lada moment może wylać. W związku z tym drogowcy podjęli decyzję o wprowadzeniu awaryjnej organizacji ruchu na wyznaczonym odjeździe ul. Miłoszyckiej.

W związku z przekroczeniem stanu ostrzegawczego na rzece Widawa i zagrożeniem dostępu do tymczasowej jezdni ulicy Ludowej (tzw. odcinka na międzywalu), w trybie awaryjnym została zmieniona organizacja ruchu na objeździe ul. Miłoszyckiej. Przejazd w obu kierunkach będzie odbywał przez ul. Swojczycką, a następnie ulicami Miłoszycką i Ludową, którymi kierowcy ominą wyłączony z ruchu fragment Swojczyckiej.


Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać do odwołania.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości